Ateliér Duchů výstava I. – post mortem

Dnes 17.2.2020 je výstava v Jihlavě u konce, největším překvapením (i pro nás) byla finální reprezetnace Bohdana Heblíka. Navzdory očekávanému audio-vizuálnímu vstupu tradičního formátu sama přítomnost B. H. otiskla do instalace výstavy svůj původ. Ateliér Duchů měl na paměti, že B.H. chce věnovat vzpomínku všem, kteří si pamatují jak se instalovaly videohry... Možná právě proto byla vzpomínka rozšířena o to, jak se instalovalo (obecně).

Koncept výstavy + Artmap archiv.

Instalace výstavy:
David Holubec, Daniel Jenikovský, Vojtěch Vaněk

Místnost první
Překážka + Souhvězdí - L. Polášková, Rozety & Rakety - A. Fasorová + N. Sodomková, Modrá holka + Alyssa - Zoe Volková, Jak moc za hranou, už je to za hranou 2 - Bohdan Heblík

L. Polášková (Překážka - desková hra / obraz) + Zoe Volková (Modrá holka)

A. Fasorová + N. Sodomková(Rozety & Rakety - prototyp, desková hra), L. Polášková (Překážka + Souhvězdí - prototyp, desková hra), Bohdan Heblík (Jak moc za hranou, už je to za hranou 2 - instalce)

L. Polášková (Souhvězdí - prototyp, desková hra)

Z. Volková (Alyssa - digitální malba/ tisk), A. Fasorová + N. Sodomková(Rozety & Rakety - prototyp + pravidla, desková hra), L. Polášková (Překážka + Souhvězdí - prototyp + pravidla, desková hra)

Z. Volková (Modrá holka - digitální malba/ tisk), L. Polášková (Překážka - desková hra / obraz)

 A. Fasorová + N. Sodomková(Rozety & Rakety - prototyp, desková  hra)


Místnost druhá: 

Foto ©Pavel Petrov

Čtvrtá věž + Martin Lacko, HADR - D. Konečný, Kámen - D. Konečný, Bonfire - Z. Volková, B. Heblík

Čtvrtá věž + M. Lacko (digitální hra), D. Konečný (papírový model), Bohdan Heblík (Jak moc za hranou, už je to za hranou 2 - instalce)

HADR - D. Konečný (prototyp, digitální hra)

Bohdan Heblík - Jak moc za hranou, už je to za hranou 2  - instalce (realizace: David Holubec, Daniel Jenikovský, Vojtěch Vaněk)